ויפ פתרונות מחשוב
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-231-7171
פתרונות תקשורת

פתרונות תקשורת

העסק מתרחב והגיע הזמן להפוך אותו ליותר ממוחשב? אין ספק שעם הקידמה והפיתוחים האחרונים בתחום שירותי הענן, עסק הרוצה למצוא את עצמו מצליח בשנים הבאות צריך כבר עתה לאמץ פתרונות תקשורת מתקדמים ולא להישאר מאחור בתחום זה.

חברות ענק ישקלו להעסיק בעצמם איש סיסטם לטיפול במערכות השונות, אך עסקים קטנים ובינוניים - ואפילו עסקים גדולים הרוצים להקל על עצמם - ירכזו את הנושא אצל חברה חיצונית ויפנו לשירותי חברת מחשוב כזו או אחרת, שתעניק להם שירות בנושא.

אם בעבר התנהלנו עם ניירות ופקסים, הרי שעתה כל המידע מגובה על הענן. בנוסף, עסקים רבים מכניסים מערכות CRM שונות ומערכות לגביית תשלומים, דבר המצריך הטמעה של מערכת המידע והתאמה לארגון הספציפי, ולאחר מכן הדרכת העובדים בשימוש בה. המעבר לטכנולוגיה מבוססת ענן מצריך שירותי אבטחת מידע חזקים יותר והגנת סייבר. כל אלו קשורים לתחום התקשורת וכדי לנהלם בצורה טובה עסקים קטנים פונים לחברות המספקות פתרונות בתחום התקשורת ייעודים לעסקים.

פתרונות תקשורת לעסקים

וי.אי.פי מערכות מספקת מגוון פתרונות תקשורת לעסקים ולחברות, אך לבד מהפתרונות השונים אנו מציעים ליווי צמוד של איש מקצוע לייעוץ והסבר בכל שאלה שתעלה.

בין מגוון השירותים שלנו תוכלו למצוא הטמעת מערכות מידע, אבטחת נתונים ומידע ועוד. אנו מציעים תמיכה בכל אחת מהרמות, מרמת טכנאי מקומי ועד תמיכה ברחוק, כך שתוכלו להיות בטוחים כי העסק שלכם בידיים הנכונות. אנו מעסיקים צוות קבוע של מנהלי רשתות וטכנאים, כך שלכל אחד מלקוחותינו נציג אישי המטפל בו ומכיר את הרכב המערכות והשירותים המותקנים אצלו, דבר שמאפשר טיפול יעיל יותר ומהיר.

מעוניינים באחד מפתרונות התקשורת שאנו מציעים או מעוניינים לשמוע מידע נוסף על שירותי מחשוב? אנו בויאיפי מערכות זמינים עבורכם בכל אפיק תקשורת שתבחרו, בטלפון ועל גבי האתר.

 

פתרונות תקשורת הם שם כולל לכל הקשור לתקשורת המחשבים בעסק, משמע - חיבור לאינטרנט, חומות אש, נקודות גישה וכן תקשורת מחשבים ברשת בתוך המשרד דרך שרת מרכזי, גיבוי השרת, אבטחת המידע ותיקון באגים במערכת המידע ובהתקנתה. לכל חברה מערך תקשורת אחר המורכב ומתאם לצרכי החברה הספציפית ולגודל החברה. בתחום זה, חשוב שיהיה מישהו שמבין היטב את הנושא ושתוכלו לסמוך עליו. מישהו שיהפוך את המושגים הלא ברורים לנהירים, וייתן לכם מידע מקצועי מלא ומקיף, כזה שלא ישאיר אתכם בחשיכה.

פתרונות תקשורת ומחשבים

מתייחסת לשימוש בטכנולוגיות מחשוב ותקשורת לשם ניהול ועיבוד מידע. השימוש במונח נפוץ בעיקר בהקשרים עסקיים וארגוניים. טכנולוגיית המידע היא יישום של מחשבים לאחסן, ללמוד, לאחזר, לשדר ולטפל בנתונים, או מידע, לעיתים קרובות בהקשר של עסק או של ארגון אחר.

ה-IT נחשב לקבוצת משנה של טכנולוגיות מידע ותקשורת (ICT). השימוש הנפוץ במונח מתייחס בעיקר למחשבים ורשתות מחשבים, אך למעשה טכנולוגיית מידע כוללת את כלל האמצעים הטכנולוגיים המטפלים במידע, כולל טלפון וטלוויזיה. טכנולוגיית המידע עוסקת בשימוש בחומרה, בתוכנה של מחשבים ובתקשורת מחשבים לניהול מידע. הניהול כולל: אחסון, עיבוד, הגנה והעברה של מידע. בעקבות זאת למומחי מחשבים קוראים לפעמים בשם מומחי טכנולוגיית המידע. כל המקצועות הקשורים במערכות מחשבים ותקשורת הם למעשה חלק מענף טכנולוגיית המידע.

לטכנולוגיות המידע יש פוטנציאל אדיר לפיתוח חשיבה מסדר גבוה ומטא-קוגניציה. בתחום החינוך נעשה שימוש בטכנולוגיית המידע לצורך למידה משולבת מחשב, למידה מקוונת ולמידת חקר מבוססת מחשב, כמו גם לתחום העסקי, בין השאר באמצעות בינה עסקית ויצירת אמצעים מתקדמים לשיווק.